Kolonie i obozy

Szanowni Państwo, Kochani Rodzice i Wychowawcy

Pragniemy przedstawić Wam nasza profesjonalna ofertę kolonii, obozów i zielonych szkół.
Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w organizacji wakacyjnego i śródszkolnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
organizowaliśmy kolonie dla Urzędu Miasta i Gminy w Krotoszynie, dla zakładów pracy, firm i instytucji państwowych z naszego regionu jak i ze Śląska.
Najczęściej był to wypoczynek nad Morzem Bałtyckim: np. Łeba, Międzyzdroje, Rowy; na Mazurach: Ostróda, Iława, Mikołajki; w Tatrach, Pieninach, Karkonoszach, Kotlinie Kłodzkiej i  Bieszczadach, a także w Chechach, na Słowacji oraz w Niemczech.

Program kolonii przygotowywany jest przy współpracy nauczycieli, wychowawców kolonijnych, przewodników i pilotów turystycznych.  Dostosowany jest każdorazowo do potrzeb grupy oraz życzeń i zaleceń klienta. W trakcie opracowywania programu bierzemy pod uwagę wiek uczestników, zainteresowania grupy i możliwości finansowe. Priorytetem przy organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest bezpieczeństwo uczestników, dobre samopoczucie i zadowolenie z wypoczynku, nawiązanie kontaktów z rówieśnikami oraz przeżycie wspaniałej przygody, która zostanie zapamiętana jako najmilsze wspomnienie z dzieciństwa.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy również do doboru ośrodków pobytowych i wyżywienia przez nie serwowanego. Współpracujemy z bardzo dobrymi ośrodkami wypoczynkowymi, posiadającymi aktualne zaświadczenia i pozwolenia od Straży Pożarnej i Sanepidu. Każdorazowo miejsce noclegowe jest przez Nas sprawdzane.

Dla potrzeb klienta jesteśmy w stanie dopasować program kolonii, punkty noclegowe, wyżywienie według indywidualnych wymagań grupy zarówno jakościowych jak i cenowych.

Wszystkie kolonie organizowane przez Nas zgodnie z przepisami zgłaszane są do kuratorium, na które otrzymujemy odpowiednie pozwolenia. Jako organizator turystyki jesteśmy także ubezpieczeni w Europäische Reischeversicherung AG i posiadamy gwarancje ubezpieczeniową organizatorów i pośredników turystycznych o numerze G/2015/122.
Aktualne ubezpieczenie można sprawdzić na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki: www.turystyka.gov.pl.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży nie realizujemy kolonii i obozów "za wszelką cenę" to znaczy nie podejmujemy się organizacji wypoczynku z programami ekstremalnymi i atrakcjami zagrażającymi zdrowiu i życiu uczestników.

W cenie kolonii zapewniamy wszystkie świadczenia związane z programem i specyfikacją wypoczynku, takie jak: przejazd, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie i podatek VAT, opieke wychowawców i kierownika kolonii, bilety wstępu, sprzęt potrzebny do realizacji programu oraz możliwość skorzystania z opieki medycznej.

Przykładowe programy kolonii znajdują sie w poszczególnych podstronach: "Polska"  i  "Zagranica".

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczególami.


Nasi partnerzy: