MALTA ✈

Hotel: Coral (Malta)***
Posiłek: ALL INCLUSIVE
Pobyt: 4 DNI
Termin: 01.10.2017 - 04.10.2017
Wylot: Wrocław - Luqa

Coral (Malta) 


Położony w małej miejscowości Bugibba, około 400 metrów od plaży. Liczne restauracje, bary, sklepy i lokale rozrywkowe, a także transport publiczny znajdują się w najbliższej okolicy hotelu. Odległość od hotelu do lotniska wynosi około 16 km.

Hotel wzniesiony został w roku 1998. Obiekt oferuje łącznie 40 pokoi. Poszczególne piętra obiektu osiągalne są za pomocą windy. Na miejscu znajduje się sejf i kantor wymiany walut. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia i bar. Na terenie hotelu znajduje się również pokój zabaw dla dzieci. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu. Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: opieka nad dziećmi, serwis pokojowy, pobudka na życzenie i pralnia.


Pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie i łazienkę. Balkon należy do standardowego wyposażenia większości pokoi. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko podwójne. W pokoju znajduje się sejf. Dostępne są również lodówka i minilodówka. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są telefon, telewizor, radio i Wi-Fi (odpłatnie). Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów.

Oferta sportowo-rozrywkowa: obiekt oferuje basen i basen otwarty. Leżaki na tarasie do opalania zachęcają do chwili odpoczynku. Gościom spędzającym czas aktywnie proponujemy golfa, studio fitness, spa i zabiegi masażu.


Wyżywienie: dostępne warianty żywieniowe to nocleg ze śniadaniem, wyżywienie częściowe i opcja all inclusive. W ofercie gastronomicznej znajdują się śniadanie, obiad i kolacja. Dostępne są napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe. All Inclusive - śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Przekąski w godzinach 11:00 - 14:30. Do posiłków podawana jest woda, napoje bezalkoholowe lokalne piwo i wino. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00 - 23:00.

Karty kredytowe: w obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.


Podatki – malta:
Szanowni Państwo informujemy, iż na terenie państwa Malta od dnia 01.07.2016 obowiązuje w hotelach oraz kwaterach turystycznych nowy podatek turystyczny. Powyższy podatek płatny jest bezpośrednio w recepcji hotelowej przy zakwaterowaniu. Stawka podatku wynosi 0,50 Euro/osoba/noc – niezależnie od standardu zakwaterowania. Podatek płatny jest maksymalnie do wysokości 5 Euro za pobyt i dotyczy osób powyżej 18 roku życia.

Informacje odnośnie przelotów samolotem Przeloty na wszystkich destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się popularnymi liniami lotniczymi np. LOT, Wizz Air, Ryanair, Easyjet, Norwegian i inne. Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. ----- Wizz Air Cena zawiera bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 Istnieje możliwość dokupienia do rezerwacji bagażu rejestrowanego o wadze 23 kg w cenie 197 PLN – 443 PLN w zależności od daty przelotu i destynacji. ----- Ryanair Cena zawiera bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 i wadze do 10 kg oraz małą torebkę o wymiarach 35x20x20 Istnieje możliwość dokupienia do rezerwacji bagażu rejestrowanego o wadze 15 kg lub 20 kg w cenie 203 PLN – 545 PLN w zależności od daty przelotu i destynacji. ----- Norwegian Cena zawiera bagaż podręczny o wymiarach 55x40x25 i wadze do 10 kg Istnieje możliwość dokupienia do rezerwacji bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg w cenie 230 PLN – 250 PLN w zależności od daty przelotu i destynacji. ----- EasyJet Cena zawiera bagaż podręczny o wymiarach 56x45x23 Istnieje możliwość dokupienia do rezerwacji bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg w cenie 250 PLN – 300 PLN w zależności od daty przelotu i destynacji. ----- Cena bagażu może ulec zmianie jeżeli zostanie on dodany już po potwierdzeniu rezerwacji. ----- Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu. Wszelkie informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, z którymi współpracuje TOP Touristik znajdziecie Państwo na Naszej stronie www.toptouristik.pl w zakładce: Wszystko o lataniu/bagaż.Nasi partnerzy: