Lotnicze

Posiadamy w ofercie bilety linii lotniczych do wielu miast Europy jak i na całym świecie.
Za naszym pośrednictwem można nabyć bilety takich linii jak:
Wizz Air
Ryanair
Air Berlin
Lufthansa
KLM
easyJet
LOT
Norwegian
Emirates
i wiele innych

Kilka cennych uwag dotyczących tanich linii lotniczych:
  • Bilety tanich linii lotniczych należy zakupić z dość sporym wyprzedzeniem, żeby cena biletu była atrakcyjna.
  • Biletów takich nie można także zwrócić, jeśli klient chce zrezygnować z podróży. Zwrot biletu można dokonać tylko i wyłącznie w szczególnych przypadkach takich jak śmierć najbliższej osoby.
  • Za każda zmianę w bilecie ( np. daty wylotu, nazwiska ) tanie linie lotnicze pobierają bardzo wysokie opłaty, dlatego prosimy o rozważny zakup biletu.
  • Waga i wielkość bagażu w liniach lotniczych często podlega ograniczeniom. W tanich liniach z reguły bagaż podręczny musi ważyć maksymalnie do 10 kg, natomiast bagaż główny od 15 kg, aż do 32 kg. Za każdy dodatkowy kilogram nadbagażu płaci się dodatkowo na lotnisku, opłaty te zaczynają się  od 5 euro za kilogram nadbagażu.
  • W bagażach podręcznych nie można także przewozić ostrych rzeczy typu nożyczki, pilniczek do paznokci, scyzoryk itp. Rzecz te należy przewozić w bagażu głównym. Także wszystkie płynne kosmetyki powinny znaleźć się w bagażu głównym. Najlepiej przewozić je w woreczkach wielokrotnego użytku z tzw klipsem.
  • Przed każdą podróżą radzimy także sprawdzić przepisy celne kraju do którego się wybieramy. Każdy kraj ma odrębne limity wwozu i wywozu np. tytoniu, alkoholu, waluty itp.
  • Przed wylotem należy dokonać odprawy online. Uchroni to Państwa przed wysokimi dopłatami na lotnisku za jej brak. Dokumentem potwierdzającym odprawę jest „ Bording Card” czyli karta pokładowa. Przy odprawie niezbędny jest ważny dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport – zgodnie z przepisami wjazdowymi danego kraju. Dokument musi być czytelny, nie może być pęknięty, podarty i uszkodzony w jakikolwiek sposób.
  • Dla wszystkich biletów zakupionych w naszym biurze odprawy dokonujemy my.


Jeśli mają Państwo pytania odnośnie najlepszych i najkorzystniejszych połączeń lotniczych prosimy o kontakt z nami: feniksbiuropodrozy@tlen.pl

Nasi partnerzy: